درود بر شما دوست خوبم 
امیدوارم همیشه سربلند و پیروز باشید

فروشگاه اینترنتی فروشنده ، یک مرکز تخصصی مشتری محور می باشد که برای ارائه خدمات عالی در زمینه توزیع و فروش محصول طراحی  و راه اندازی شده است.

مشتریان و خریداران سایت فروشنده ، عموم مردم و شرکت ها و کارخانجات می باشند. بیشتر مشتریان به دنبال یک مرکز مطمئن هستند تا بتوانند محصولات با کیفیت واقعی  و گارانتی شده را با تنوع محصول  و قیمت عالی انتخاب کنند. خیلی از مشتریان در سایت ها و فروشگاه های دیگر به خاطر بد قولی و یا ارائه کالای بی کیفیت دچار لطمه شده اند. 

در فروشگاه اینترنتی فروشنده تلاش شده است تا اولویت اول ، جلب رضایت مشتری باشد. مشتری مداری ، همراهی پشتیبان آموزش دیده در این خصوص ، محصولات دست اول از کارخانجات مادر تولیدی ، قیمت های رقابتی ، شرایط  و خدمات نوین و بسیاری از موارد دیگر طراحی  و ارائه خواهد شد. 

هدف ما در این فروشگاه همراهی کامل خریداران و مشتریان محصولات تا اتمام  فرایند خرید در مرحله اول  و سپس پیگیری  و دریافت رضایت تا مرحله بعد از خرید می باشد تا مطمن شویم ، مشتری محترم به خواسته خود از این خرید رسیده است.

بیشترین خواسته های مشتریان از فروشگاه های اینترنتی ، تنوع محصولات ، کیفیت و گارانتی واقعی ، ارسال به موقع ، قیمت های عالی ، پاسخگویی سریع و در دسترس بودن و رسیده یه نواقص و شکایات در سریعترین زمان ممکن می باشد. 

تیم فروشگاه اینترنتی فروشنده تمام سعی  و تلاش خود را خواهد نمود تا دراین مسیر بزرگ ، در تمام مراحل کنار شما بوده و شما را در این کار بزرگ همراهی نماید.

 

با سپاس از حضور شما در خانواده بزرگ فروشنده
مدیریت و تیم اجرایی فروشگاه اینترنتی فروشنده